Micro-Epsilon news

Srdečne Vás pozývame na návštevu našej expozície na veľtrhu MSV Brno, 3.10.-7.10.2016. Na našom stánku č. 25 v pavilóne C Vám predstavíme novinky z oblasti merania vzdialenosti, polohy, hrúbky, priemeru a profilu. Budete si môcť vyskúšať nové termovízne kamery a bezkontaktné video teplomery, široký sortiment pyrometrov, ako napr. model CTVideo s krížovým zameriavačom a video modulom pre presné určenie meraného miesta na žeravých materiáloch. Pre test na vašich vzorkách budú pripravené profilové skenery s modrým aj červeným laserom a bodové triangulačné snímače.

Navštívte nás na MSV Brno 2016

Konfokálne chromatické snímače bezkontaktne merajú vzialenosť, polohu a hrúbku s vysokou presnosťou. Micro-Epsilon predstavuje celosvetovú jednotku: confocalDT2471 HS, vysokorýchlostný systém, ktorý pracuje s meracou frekvenciou až do 70 kHz. Používa zabudovaný zdroj svetla s dlhou životnosťou. Je vhodný pre priamo odrazivé, vysoko odrazivé a lesklé povrchy. Dokáže zmerať hrúbku viacerých vrstiev naraz, ako sú displeje mobilných zariadení, displejov a pod.

Unikátna meracia technológia: konfokálny systém DT2471 HS

Meranie vzdialenosti a polohy kapacitnou metódou môže byť až styrikrát rýchlejšie ako doteraz. Systém capaNCDT 6222 meria s frekvenciou až 20 kHz a je najrýchlejším z ponuky Micro-Epsilon. Kapacitná metóda merania malých vzdialeností sa vyznačuje vysokou presnosťou, extrémnym rozlíšením a výbornou teplotnou a časovou stabilitou.

capaNCDT 6222 – kapacitné meranie polohy rýchlosťou 20 kHz

Systém rozpoznávania farieb a intenzity svetla colorCONTROL MFA LED je určený pre kontrolu svietivosti a farby LED diód. Systém colorCONTROL MFA ponúka výborný pomer cena/výkon a je ideálny pre testery predných, denných aj zadných kombinovaných svetlometov automobilov.

MFA - systém pre testovanie svetlometov

Nový laserový profilový skener scanCONTROL 29xx-10BL bol vyvinutý pre aplikácie s požiadavkou na vysoké rozlíšenie a presnosť. Vďaka kratšej vlnovej dĺžke modré laserové svetlo nepreniká do materiálu a systém meria s vyššou stabilitou.

Laserový profilový skener s maximálnym rozlíšením

Nové laserové snímače vzdialenosti optoNCDT 1320 a 1420 sú výnimočné svojím dizajnom založenom na kompaktnom vyhotovení, inteligentnom spracovaní signálu a vysokou presnosťou. Senzory získali prestížnu cenu Red Dot Award 2016 v kategórii priemyselného dizajnu.

Red Dot Design Award 2016 pre laserové inteligentné snímače

Sensor + Test 2016 je veľtrh pre senzorové technológie, kde predstavíme inovatívne snímače pre vzdialenosť, profil, polohu, farbu a teplotu. Tešíme sa na stretnutie od 10 do 12. mája v hale 1, stánok č. 320.

Sensor + Test –Internetová konektivita v žiari reflektorov

Nový infračervený pyrometer thermoMETER CTP3 umožňuje bezkontaktné meranie teploty tenkých fólií z polypropylénu, polyetylénu a polystyrénu vo výbornom pomere cena/výkon. Teplomer pracuje s vlnovou dĺžkou 3.43 µm, ktorá je ideálna pre tento typ fólií.

Bezkontaktné meranie teploty plastových fólií

Hannover Messe 2016 je zameraný na sieťové odvetvia. Návštevníci sa oboznámia s technológiami pre exitujúce aj budúce továrne a energetické systémy. Micro-Epsilon predstaví inovatívne snímače a meracie systémy pre polohu, vzdialenosť, profil, rozmery, farbu a teplotu. Tešíme sa na stretnutie s Vami v dňoch 25. až 29. apríla v hale 9 / stánok D05 .

Hannover Messe – zosieťovaný priemysel

The optoNCDT 1320 and 1420 laser triangulation sensors from Micro-Epsilon are a new generation of laser-optical smart sensors. The ultra compact design with integrated controller means the sensors are suitable for a variety of measurement tasks that require easy integration and high precision. In this sensor class, the operating concept is new and is carried out using function keys or the web interface.

Definujú vlastnú triedu: optoNCDT 1320 / 1420

Prvý na svete: Nový laserový profilový skener scanCONTROL 29xx-10/BL premieta na meraný objekt čiaru s dĺžkou len 10 mm. Následne je analyzovaná vzdialenosť 1280 meraných bodov, ...

Profilový skener s 10 mm rozsahom a modrým laserom
Kontakt

Ing. Juraj Devečka

Predaj snímačov Slovensko

+421 911 298 922

Poslať e-mail

box-head-newsletter1-800x280

Prihláste sa k odberu noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek
juraj.devecka@micro-epsilon.cz