Micro-Epsilon news

Kapacitný merací systém capaNCDT 6112 je navrhnutý pre veľmi presné dynamické meranie polohy a vzdialenosti. Aj pri šírke pásma 20 kHz si zachováva priaznivú cenu, vďaka čomu sprístupňuje kapacitný spôsob merania aj pre cenovo citlivé aplikácie. Kapacitná metóda merania vzdielenosti patrí medzi najpresnejšie, časovo a tepelne najstabilnejšie. Systém capaNCDT 6112 je vhodný pre OEM projekty a Micro-Epsilon ponúka aj jeho prispôsobenie potrebám konkrétneho nasadenia.

capaNCDT 6112 - rýchly kapacitný snímač vzdialenosti pre OEM aplikácie

Konfokálne kontroléry confocalDT 2421 a 2422 otvárajú nové možnosti v presnom meraní vzdialenosti a hrúbky na rôznych druhoch povrchu. Dvojkanálové vyhotovenie, kde sú pripojené dva konfokálne snímače do jednej riadiacej jednotky, umožňuje precízne meranie hrúbky nepriehľadných materiálov. Merací systém concofalDT242x ponúka vynikajúci pomer cena/výkon v kombinácii s vysokou presnosťou, vďaka čomu je vhodný pre OEM aplikácie a meracie stanice.

Novinka: konfokálny dvojkanálový systém pre presné meranie hrúbky

Nový software scanCONTROL 3D-View umožňuje rychlou 3-rozměrnou vizualizaci pomocí naměřených laserovými profilovými snímači scanCONTROL. Program nabízí uživateli několik nových funkcí, optimalizování výkonu a zjednodušení ovládání.

Nový softvér: scanCONTROL 3D-View 3.0

Softvér scanCONTROL Configuration Tools 5.0 slúži na konfiguráciu profilových laserových skenerov Micro-Epsilon. Nová verzia prináša výrazné zlepšenie jeho funkčnosti a ovládania užívateľom. Zásadným spôsobom bola upravená aj jeho vnútorná štruktúra, čím sa rádovo zvýšila rýchlosť pri prepínaní medzi jednotlivými meracími programami a funkciami.

Výrazné vylepšenia softvéru scanCONTROL Configuration Tools
29.11.2016

Srdečne Vás pozývame na návštevu našej expozície na veľtrhu MSV Brno, 3.10.-7.10.2016. Na našom stánku č. 25 v pavilóne C Vám predstavíme novinky z oblasti merania vzdialenosti, polohy, hrúbky, priemeru a profilu. Budete si môcť vyskúšať nové termovízne kamery a bezkontaktné video teplomery, široký sortiment pyrometrov, ako napr. model CTVideo s krížovým zameriavačom a video modulom pre presné určenie meraného miesta na žeravých materiáloch. Pre test na vašich vzorkách budú pripravené profilové skenery s modrým aj červeným laserom a bodové triangulačné snímače.

Navštívte nás na MSV Brno 2016

Konfokálne chromatické snímače bezkontaktne merajú vzialenosť, polohu a hrúbku s vysokou presnosťou. Micro-Epsilon predstavuje celosvetovú jednotku: confocalDT2471 HS, vysokorýchlostný systém, ktorý pracuje s meracou frekvenciou až do 70 kHz. Používa zabudovaný zdroj svetla s dlhou životnosťou. Je vhodný pre priamo odrazivé, vysoko odrazivé a lesklé povrchy. Dokáže zmerať hrúbku viacerých vrstiev naraz, ako sú displeje mobilných zariadení, displejov a pod.

Unikátna meracia technológia: konfokálny systém DT2471 HS

Meranie vzdialenosti a polohy kapacitnou metódou môže byť až styrikrát rýchlejšie ako doteraz. Systém capaNCDT 6222 meria s frekvenciou až 20 kHz a je najrýchlejším z ponuky Micro-Epsilon. Kapacitná metóda merania malých vzdialeností sa vyznačuje vysokou presnosťou, extrémnym rozlíšením a výbornou teplotnou a časovou stabilitou.

capaNCDT 6222 – kapacitné meranie polohy rýchlosťou 20 kHz

Systém rozpoznávania farieb a intenzity svetla colorCONTROL MFA LED je určený pre kontrolu svietivosti a farby LED diód. Systém colorCONTROL MFA ponúka výborný pomer cena/výkon a je ideálny pre testery predných, denných aj zadných kombinovaných svetlometov automobilov.

MFA - systém pre testovanie svetlometov

Nový laserový profilový skener scanCONTROL 29xx-10BL bol vyvinutý pre aplikácie s požiadavkou na vysoké rozlíšenie a presnosť. Vďaka kratšej vlnovej dĺžke modré laserové svetlo nepreniká do materiálu a systém meria s vyššou stabilitou.

Laserový profilový skener s maximálnym rozlíšením

Nové laserové snímače vzdialenosti optoNCDT 1320 a 1420 sú výnimočné svojím dizajnom založenom na kompaktnom vyhotovení, inteligentnom spracovaní signálu a vysokou presnosťou. Senzory získali prestížnu cenu Red Dot Award 2016 v kategórii priemyselného dizajnu.

Red Dot Design Award 2016 pre laserové inteligentné snímače

Sensor + Test 2016 je veľtrh pre senzorové technológie, kde predstavíme inovatívne snímače pre vzdialenosť, profil, polohu, farbu a teplotu. Tešíme sa na stretnutie od 10 do 12. mája v hale 1, stánok č. 320.

Sensor + Test –Internetová konektivita v žiari reflektorov
Kontakt

Ing. Juraj Devečka

Predaj snímačov Slovensko

+421 911 298 922

Poslať e-mail

box-head-newsletter1-800x280

Prihláste sa k odberu noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek
juraj.devecka@micro-epsilon.cz