Aktuální

Nový snímač polohy ILD2300-2DR používa modrý laserový paprsok a je navrhnutý pre meranie vzdialenosti na lesklých povrchoch, ktoré odrážajú svetlo priamo, nie difúzne. Snímač pracuje vysokou rýchlosťou a poskytuje najvyššiu presnosť v rádoch stoviek nanometrov. Senzor optoNCDT 2300-2DR má jedinečnú vlastnosť - je jediným laserovým triangulačným snímačom vo svojej kategórii určený pre priamo odrazivé povrchy s integrovanou elektronikou priamo v tele snímača.

Snímač vzdialenosti ILD2300-2DR kombinuje rýchlosť a presnosť

Snímač vzdialenosti optoNCDT ILD1420 je už dostupný aj s meracím rozsahom 500 mm. Je nejmenším laserovým triangulačným snímačom na trhu, ktorý ponúka takto veľký rozsah v kombinácii s vysokou presnosťou merania. Laserový snímač ILD1420-500 je vhodný pre aplikácie v oblasti logistiky, automatizácie skladu, robotiky a mnoho ďalších.

Miniatúrny kompaktný snímač vzdialenosti ILD1420 s meracím rozsahom 500mm

Spoločnost Micro-Epsilon predstavuje model priemyselnej infračervenej kamery thermoIMAGER TIM G7 s VGA rozlišením 640 x 480 pixelov. Tento typ termokamery je navrhnutý pre aplikácie v sklárskom priemysle a vyniká vo svojej kategórii vďaka kombináci rýchlosti a veľkého meracieho rozsahu. Spektrálny rozsah 7,9 μm umožňuje spoľahlivé meranie aj tenkého skla bez ovplyvnenia výslednej teploty objektami v pozadí.

Infračervená kamera TIM G7 s VGA rozlíšením

Společnost Micro-Epsilon Czech Republic oslavila 25 let od svého založení a při této příležitosti nabízí všem zájemcům nahlédnout do svých výrobních prostor.

Den otevřených dveří Micro-Epsilon Czech Republic

Kapacitný merací systém capaNCDT 6112 je navrhnutý pre veľmi presné dynamické meranie polohy a vzdialenosti. Aj pri šírke pásma 20 kHz si zachováva priaznivú cenu, vďaka čomu sprístupňuje kapacitný spôsob merania aj pre cenovo citlivé aplikácie. Kapacitná metóda merania vzdielenosti patrí medzi najpresnejšie, časovo a tepelne najstabilnejšie. Systém capaNCDT 6112 je vhodný pre OEM projekty a Micro-Epsilon ponúka aj jeho prispôsobenie potrebám konkrétneho nasadenia.

capaNCDT 6112 - rýchly kapacitný snímač vzdialenosti pre OEM aplikácie

Konfokálne kontroléry confocalDT 2421 a 2422 otvárajú nové možnosti v presnom meraní vzdialenosti a hrúbky na rôznych druhoch povrchu. Dvojkanálové vyhotovenie, kde sú pripojené dva konfokálne snímače do jednej riadiacej jednotky, umožňuje precízne meranie hrúbky nepriehľadných materiálov. Merací systém concofalDT242x ponúka vynikajúci pomer cena/výkon v kombinácii s vysokou presnosťou, vďaka čomu je vhodný pre OEM aplikácie a meracie stanice.

Novinka: konfokálny dvojkanálový systém pre presné meranie hrúbky

Nový software scanCONTROL 3D-View umožňuje rychlou 3-rozměrnou vizualizaci pomocí naměřených laserovými profilovými snímači scanCONTROL. Program nabízí uživateli několik nových funkcí, optimalizování výkonu a zjednodušení ovládání.

Nový softvér: scanCONTROL 3D-View 3.0

Softvér scanCONTROL Configuration Tools 5.0 slúži na konfiguráciu profilových laserových skenerov Micro-Epsilon. Nová verzia prináša výrazné zlepšenie jeho funkčnosti a ovládania užívateľom. Zásadným spôsobom bola upravená aj jeho vnútorná štruktúra, čím sa rádovo zvýšila rýchlosť pri prepínaní medzi jednotlivými meracími programami a funkciami.

Výrazné vylepšenia softvéru scanCONTROL Configuration Tools

Srdečne Vás pozývame na návštevu našej expozície na veľtrhu MSV Brno, 3.10.-7.10.2016. Na našom stánku č. 25 v pavilóne C Vám predstavíme novinky z oblasti merania vzdialenosti, polohy, hrúbky, priemeru a profilu. Budete si môcť vyskúšať nové termovízne kamery a bezkontaktné video teplomery, široký sortiment pyrometrov, ako napr. model CTVideo s krížovým zameriavačom a video modulom pre presné určenie meraného miesta na žeravých materiáloch. Pre test na vašich vzorkách budú pripravené profilové skenery s modrým aj červeným laserom a bodové triangulačné snímače.

Navštívte nás na MSV Brno 2016

Konfokálne chromatické snímače bezkontaktne merajú vzialenosť, polohu a hrúbku s vysokou presnosťou. Micro-Epsilon predstavuje celosvetovú jednotku: confocalDT2471 HS, vysokorýchlostný systém, ktorý pracuje s meracou frekvenciou až do 70 kHz. Používa zabudovaný zdroj svetla s dlhou životnosťou. Je vhodný pre priamo odrazivé, vysoko odrazivé a lesklé povrchy. Dokáže zmerať hrúbku viacerých vrstiev naraz, ako sú displeje mobilných zariadení, displejov a pod.

Unikátna meracia technológia: konfokálny systém DT2471 HS

Meranie vzdialenosti a polohy kapacitnou metódou môže byť až styrikrát rýchlejšie ako doteraz. Systém capaNCDT 6222 meria s frekvenciou až 20 kHz a je najrýchlejším z ponuky Micro-Epsilon. Kapacitná metóda merania malých vzdialeností sa vyznačuje vysokou presnosťou, extrémnym rozlíšením a výbornou teplotnou a časovou stabilitou.

capaNCDT 6222 – kapacitné meranie polohy rýchlosťou 20 kHz
Kontakt

Ing. Juraj Devečka

Predaj snímačov Slovensko

+421 911 298 922

Poslať e-mail

box-head-newsletter1-800x280

Prihláste sa k odberu noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek
juraj.devecka@micro-epsilon.cz