Aktuální

Na stiahnutie je k dispozícii nový ovládač LabVIEW Instrument 3.0 pre laserové profilové skenery scanCONTROL. Ovládač slúži pre priamu integráciu skenerov Micro-Epsilon do systému LabVIEW a umožňuje aj spracovanie nameraných dát.

Nové ovládače LabVIEW pre skenery scanCONTROL

Nový kompaktný laserový snímač optoNCDT 1750 je určený pre presné meranie vzdialenosti a polohy. Vychádza z modelu spoľahlivého robustného triangulačného sníača ILD1700 a prináša množstvo vylepšení vrátane konfigurácie pomocou webového rozhrania s prednastavenými meracími úlohami pre rôzne druhy meraných materiálov.

ILD1750 - výrazne vylepšený triangulačný snímač strednej triedy

Vďaka novému hlivníkovému púzdru je nový kontrolér induSENSOR MSC7401 pre indukčné snímače odolný voči rušeniu a má vysokú mechanickú robustnosť. Prináša vysoké rozlíšenie, voliteľný výstup U/I a v neposlendom rade výborný pomer cana/výkon.

Nový kontrolér pre LVDT snímače polohy

Spoločnosť Micro-Epsilon vyvinula systém capaNCDT DTV pre meranie hrúbky brzdových kotúčov (Disk Thickness Variation). Komplexný robustný prenosný systém umožňuje bezkontaktné meranie a vyhodnotenie rôznych parametrov.

Bezkontaktné meranie opotrebenia brzdových kotúčov

Nový snímač polohy ILD2300-2DR používa modrý laserový paprsok a je navrhnutý pre meranie vzdialenosti na lesklých povrchoch, ktoré odrážajú svetlo priamo, nie difúzne. Snímač pracuje vysokou rýchlosťou a poskytuje najvyššiu presnosť v rádoch stoviek nanometrov. Senzor optoNCDT 2300-2DR má jedinečnú vlastnosť - je jediným laserovým triangulačným snímačom vo svojej kategórii určený pre priamo odrazivé povrchy s integrovanou elektronikou priamo v tele snímača.

Snímač vzdialenosti ILD2300-2DR kombinuje rýchlosť a presnosť

Snímač vzdialenosti optoNCDT ILD1420 je už dostupný aj s meracím rozsahom 500 mm. Je nejmenším laserovým triangulačným snímačom na trhu, ktorý ponúka takto veľký rozsah v kombinácii s vysokou presnosťou merania. Laserový snímač ILD1420-500 je vhodný pre aplikácie v oblasti logistiky, automatizácie skladu, robotiky a mnoho ďalších.

Miniatúrny kompaktný snímač vzdialenosti ILD1420 s meracím rozsahom 500mm

Spoločnost Micro-Epsilon predstavuje model priemyselnej infračervenej kamery thermoIMAGER TIM G7 s VGA rozlišením 640 x 480 pixelov. Tento typ termokamery je navrhnutý pre aplikácie v sklárskom priemysle a vyniká vo svojej kategórii vďaka kombináci rýchlosti a veľkého meracieho rozsahu. Spektrálny rozsah 7,9 μm umožňuje spoľahlivé meranie aj tenkého skla bez ovplyvnenia výslednej teploty objektami v pozadí.

Infračervená kamera TIM G7 s VGA rozlíšením

Společnost Micro-Epsilon Czech Republic oslavila 25 let od svého založení a při této příležitosti nabízí všem zájemcům nahlédnout do svých výrobních prostor.

Den otevřených dveří Micro-Epsilon Czech Republic

Kapacitný merací systém capaNCDT 6112 je navrhnutý pre veľmi presné dynamické meranie polohy a vzdialenosti. Aj pri šírke pásma 20 kHz si zachováva priaznivú cenu, vďaka čomu sprístupňuje kapacitný spôsob merania aj pre cenovo citlivé aplikácie. Kapacitná metóda merania vzdielenosti patrí medzi najpresnejšie, časovo a tepelne najstabilnejšie. Systém capaNCDT 6112 je vhodný pre OEM projekty a Micro-Epsilon ponúka aj jeho prispôsobenie potrebám konkrétneho nasadenia.

capaNCDT 6112 - rýchly kapacitný snímač vzdialenosti pre OEM aplikácie

Konfokálne kontroléry confocalDT 2421 a 2422 otvárajú nové možnosti v presnom meraní vzdialenosti a hrúbky na rôznych druhoch povrchu. Dvojkanálové vyhotovenie, kde sú pripojené dva konfokálne snímače do jednej riadiacej jednotky, umožňuje precízne meranie hrúbky nepriehľadných materiálov. Merací systém concofalDT242x ponúka vynikajúci pomer cena/výkon v kombinácii s vysokou presnosťou, vďaka čomu je vhodný pre OEM aplikácie a meracie stanice.

Novinka: konfokálny dvojkanálový systém pre presné meranie hrúbky

Nový software scanCONTROL 3D-View umožňuje rychlou 3-rozměrnou vizualizaci pomocí naměřených laserovými profilovými snímači scanCONTROL. Program nabízí uživateli několik nových funkcí, optimalizování výkonu a zjednodušení ovládání.

Nový softvér: scanCONTROL 3D-View 3.0

Softvér scanCONTROL Configuration Tools 5.0 slúži na konfiguráciu profilových laserových skenerov Micro-Epsilon. Nová verzia prináša výrazné zlepšenie jeho funkčnosti a ovládania užívateľom. Zásadným spôsobom bola upravená aj jeho vnútorná štruktúra, čím sa rádovo zvýšila rýchlosť pri prepínaní medzi jednotlivými meracími programami a funkciami.

Výrazné vylepšenia softvéru scanCONTROL Configuration Tools
Kontakt

Ing. Juraj Devečka

Predaj snímačov Slovensko

+421 911 298 922

Poslať e-mail

box-head-newsletter1-800x280

Prihláste sa k odberu noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek

MICRO-EPSILON Czech Republic
Na Libuši 891
39165 Bechyně, Czech Republic
juraj.devecka@micro-epsilon.cz
+421 911 298 922
+420 381 211 060