More Precision  -  MICRO-EPSILON

Vážené dámy, vážení páni,

Nový snímač optoNCDT 1750 ponúka balík inovatívnych funkcií, robustné vyhotovenie a vysokú spoľahlivosť. Táto jedinečná kombinácia z neho robí priekopníka v priemyselnej meracej technike. Kompaktný laserový snímač sa vyznačuje veľkou všestrannosťou. Je určený pre použitie v automatizačnej technike, pri výrobe elektroniky, v automobilovom priemysle alebo strojárenstve.

Ako vždy, sme pripravení zodpovedať Vaše otázky:
Všetky kontaktné údaje nájdete tu.

S úctou
Signature of Václav Zárybnický

Ing. Václav Zárybnický
Vedúci oddelenia predaja

 

Nové ovládače LabVIEW pre skenery scanCONTROL

Na stiahnutie je k dispozícii nový ovládač LabVIEW Instrument 3.0 pre laserové profilové skenery scanCONTROL. Ovládač slúži pre priamu integráciu skenerov Micro-Epsilon do systému LabVIEW a umožňuje aj spracovanie nameraných dát.

icon-link-nl-rot

 

ILD1750 - výrazne vylepšený triangulačný snímač strednej triedy

Nový kompaktný laserový snímač optoNCDT 1750 je určený pre presné meranie vzdialenosti a polohy. Vychádza z modelu spoľahlivého robustného triangulačného snímača ILD1700 a prináša množstvo vylepšení vrátane konfigurácie pomocou webového rozhrania s prednastavenými meracími úlohami pre rôzne druhy meraných materiálov.

icon-link-nl-rot

 

Nový kontrolér pre LVDT snímače polohy

Micro-Epsilon vyvinul nový kontrolér pre sériu indukčných snímačov LVDT. Vďaka novému hliníkovému púzdru je odolný voči rušeniu a má vysokú mechanickú robustnosť. Prináša vyššie rozlíšenie, voliteľný výstup U/I a v neposlendom rade výborný pomer cana/výkon.

icon-link-nl-rot

 

Bezkontaktné meranie opotrebenia brzdových kotúčov

Spoločnosť Micro-Epsilon vyvinula systém capaNCDT DTV pre meranie hrúbky brzdových kotúčov (Disk Thickness Variation). Zariadenie obsahuje viackanálové robustné kapacitné snímače vzdialenosti s riadiacou jednotkou a softwérový balík. Systém bol navrhnutý ako prenosný a dodáva sa v transportnom kufríku.

icon-link-nl-rot

 
 

Tiráž:
   
Adresa: MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o.
  Na Libuši 891
  391 65 Bechyně, Česká republika
   
Tel.: +420 381 213 011-2
Fax: +420 381 211 060
   
E-Mail: info@micro-epsilon.cz
Internet: www.micro-epsilon.cz