Kontakt
Na stiahnutie

wireSENSOR WDS-P60 digital

Lankové snímače pre běžné priemyselné aplikácie

Průmyslové lankové snímače pro operace s dlouhou životností

Lankové snímače série P jsou vyráběny pro průmyslové měřící aplikace. Kompaktní a robustní hliníkové pouzdro chrání snímač před mechanickým poškozením. K dispozici jsou výstupy jako analogové verze s potenciometrem, napěťová nebo proudová verze a digitální verze s inkrementálním nebo absolutním enkodérem. Tato série snímačů poskytuje i měřící rozsah až 50m.

Lankové snímače série P60 sú navrhnuté pre všeobecné použitie.Vďaka robustnému vyhotoveniu a kvalitným komponentom sú vhodné pre priemyselné aplikácie s veľkým počtom cyklov. Lankové snímače P60/P96 sa vyrábajú s rozsahmi od 100 do 3000 mm a s rôznymi výstupmi (P, U, I,..).

Podrobnosti

 1. Měřící rozsahy (mm): 100 | 150 | 300 | 500 | 750 | 1,000 | 1,500

 2. Linearita max. 0.5mm

 3. Výstupní signál: potenciometr, napětí, proud

 4. Robustní hliníkový kryt

 5. Jednoduchá a flexibilní montáž

Lankové snímače série P60 / P96 sú navrhnuté pre všeobecné použitie.Vďaka robustnému vyhotoveniu a kvalitným komponentom sú vhodné pre priemyselné aplikácie s veľkým počtom cyklov. Lankové snímače P60/P96 sa vyrábajú s rozsahmi od 100 do 3000 mm a s rôznymi výstupmi (TTL, HTL, SSI, CANopen, ProfiBUS,..).

Podrobnosti

 1. Měřící rozsahy (mm): 1,000 | 1,500

 2. Linearita max. 0.2mm

 3. Výstupní sigál: inkrementální enkodér

 4. Robustní hliníkový kryt

 5. Jednoduchá a flexibilní montáž

Lankové snímače série P60 / P96 sú navrhnuté pre všeobecné použitie.Vďaka robustnému vyhotoveniu a kvalitným komponentom sú vhodné pre priemyselné aplikácie s veěkým počtom cyklov. Lankové snímače P60/P96 sa vyrábajú s rozsahmi od 100 do 3000 mm a s rôznymi výstupmi (P, U, I,..).

Podrobnosti

 1. Měřící rozsahy (mm): 2,000 | 2,500

 2. Linearita max. 2mm

 3. Výstupní signál: potenciometr, napětí, proud

 4. Robustní hliníkový kryt

 5. Jednoduchá a flexibilní montáž

Lankové snímače série P60 / P96 sú navrhnuté pre všeobecné použitie.Vďaka robustnému vyhotoveniu a kvalitným komponentom sú vhodné pre priemyselné aplikácie s veěkým počtom cyklov. Lankové snímače P60/P96 sa vyrábajú s rozsahmi od 100 do 3000 mm a s rôznymi výstupmi (TTL, HTL, SSI, CANopen, ProfiBUS, ..).

Podrobnosti

 1. Měřící rozsahy (mm): 3,000

 2. Linearita max. 0.6mm

 3. Výstupní signál: inkrementální nebo absolutní enkodér

 4. Robustní hliníkový kryt

 5. Jednoduchá a flexibilní montáž

wireSENSOR modelových radov P115 sú univerzálne použiteľné. Veľký počet variantov umožňuje zvoliť vhodný snímač pre takmer akúkoľvek aplikáciu. Analógová séria je neobyčajne kompaktná a ponúka mnoho rôznych meracích rozsahov. Modelový rad presviedča priaznivým pomerom ceny k výkonu pri solídnej technike.

wireSENSOR modelových radov P115 sú univerzálne použiteľné. Veľký počet variantov umožňuje zvoliť vhodný snímač pre takmer akúkoľvek aplikáciu. Digitálne vyhotovenie s absolútnym alebo inkrementálnym dekodérom umožňuje rozsiahle použitie. Modelový rad presviedča priaznivým pomerom ceny k výkonu pri solídnej technike.

Lankové snímače typového radu P200 sú koncipované špeciálne pre priemyselné aplikácie v oblasti výťahov, žeriavových sústav, vidlicových stohovačov a výškových skladov. Robustné puzdro a masívne, veľmi kvalitné konštrukčné súčasti zaručujú vysokú prevádzkovú spoľahlivosť a dlhú životnosť i v nepriaznivom priemyselnom prostredí.

Indikační a přepočítací jednotky

Ihre Anfrage zu: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů