Kontakt
Na stiahnutie

wireSENSOR WDS-P60 digital

Lankové snímače pre běžné priemyselné aplikácie

Průmyslové lankové snímače pro operace s dlouhou životností

Lankové snímače série P jsou vyráběny pro průmyslové měřící aplikace. Kompaktní a robustní hliníkové pouzdro chrání snímač před mechanickým poškozením. K dispozici jsou výstupy jako analogové verze s potenciometrem, napěťová nebo proudová verze a digitální verze s inkrementálním nebo absolutním enkodérem. Tato série snímačů poskytuje i měřící rozsah až 50m.

Lankové snímače série P60 sú navrhnuté pre všeobecné použitie.Vďaka robustnému vyhotoveniu a kvalitným komponentom sú vhodné pre priemyselné aplikácie s veľkým počtom cyklov. Lankové snímače P60/P96 sa vyrábajú s rozsahmi od 100 do 3000 mm a s rôznymi výstupmi (P, U, I,..).

Lankové snímače série P60 / P96 sú navrhnuté pre všeobecné použitie.Vďaka robustnému vyhotoveniu a kvalitným komponentom sú vhodné pre priemyselné aplikácie s veľkým počtom cyklov. Lankové snímače P60/P96 sa vyrábajú s rozsahmi od 100 do 3000 mm a s rôznymi výstupmi (TTL, HTL, SSI, CANopen, ProfiBUS,..).

Lankové snímače série P60 / P96 sú navrhnuté pre všeobecné použitie.Vďaka robustnému vyhotoveniu a kvalitným komponentom sú vhodné pre priemyselné aplikácie s veěkým počtom cyklov. Lankové snímače P60/P96 sa vyrábajú s rozsahmi od 100 do 3000 mm a s rôznymi výstupmi (P, U, I,..).

Lankové snímače série P60 / P96 sú navrhnuté pre všeobecné použitie.Vďaka robustnému vyhotoveniu a kvalitným komponentom sú vhodné pre priemyselné aplikácie s veěkým počtom cyklov. Lankové snímače P60/P96 sa vyrábajú s rozsahmi od 100 do 3000 mm a s rôznymi výstupmi (TTL, HTL, SSI, CANopen, ProfiBUS, ..).

wireSENSOR modelových radov P115 sú univerzálne použiteľné. Veľký počet variantov umožňuje zvoliť vhodný snímač pre takmer akúkoľvek aplikáciu. Analógová séria je neobyčajne kompaktná a ponúka mnoho rôznych meracích rozsahov. Modelový rad presviedča priaznivým pomerom ceny k výkonu pri solídnej technike.

wireSENSOR modelových radov P115 sú univerzálne použiteľné. Veľký počet variantov umožňuje zvoliť vhodný snímač pre takmer akúkoľvek aplikáciu. Digitálne vyhotovenie s absolútnym alebo inkrementálnym dekodérom umožňuje rozsiahle použitie. Modelový rad presviedča priaznivým pomerom ceny k výkonu pri solídnej technike.

Lankové snímače typového radu P200 sú koncipované špeciálne pre priemyselné aplikácie v oblasti výťahov, žeriavových sústav, vidlicových stohovačov a výškových skladov. Robustné puzdro a masívne, veľmi kvalitné konštrukčné súčasti zaručujú vysokú prevádzkovú spoľahlivosť a dlhú životnosť i v nepriaznivom priemyselnom prostredí.

Indikační a přepočítací jednotky

Ihre Anfrage zu: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů